Wydawnictwo MG
Wydawnictwo MG
Wydawnictwo MG
Wydawnictwo MG
Wydawnictwo MG
Wydawnictwo MG
Wydawnictwo MG
Wydawnictwo MG

Wydawnictwo MG stawia przede wszystkich na polskich pisarzy, od klasyków po debiuty. Tyrmand, Gombrowicz, Rodziewiczówna, Cybulski i Piłsudzki to tylko kilka wielkich postaci, które można lepiej poznać dzięki temu wydawnictwu.

Stworzyliśmy spójną strategię wizerunkową i komunikacyjną marki. Dokonaliśmy pełnego rebrandingu, wdrożyliśmy nową stronę internetową oraz na stałe wprowadzaliśmy markę do mediów społecznościowych. Prowadziliśmy liczne kampanie wizerunkowe i promocyjne, w szczególności na Facebooku lecz także i w innych mediach. Nawiązujemy i podtrzymujemy kontakty z mediami i blogerami. Zbudowanie strategii email marketingowej.

Zarówno strona www jak i Facebook notują wysokie statystyki odwiedzin. Udało się zbudować spójny wizerunek marki oraz zrzeszyć wokół niego wierną grupę fanów.

Nasze działania przyczyniły się do zwiększenie sprzedaży we wszystkich kanałach. W trakcie – wdrażanie systemu sprzedaży ebooków bezpośrednio ze strony www.
Najbardziej jesteśmy dumni z  fajnych, zaangażowanych fanów i silnego user created content – m.in. nadsyłanie zdjęć na okładkę książek, pomoc w wyborze tytułu.

 

 

Wydawnictwo MG

  • Repertuar
  • branding
  • facebook
  • video
  • www
 

Clients

client logos
Back to top