WTS DESKI
WTS DESKI
WTS DESKI
WTS DESKI
WTS DESKI
WTS DESKI
WTS DESKI
WTS DESKI
WTS DESKI
WTS DESKI

Klub WTS DESKI mieszczący się na Powiślu to jedna z perełek na sportowej mapie Warszawy.

Naszym zadaniem było odświeżenie wizerunku klubu przy poszanowaniu 30 letniej historii.
Mieliśmy jak najlepiej połączyć tradycję z nowoczesnością.
Klub posiadał starą, przeładowaną informacjami stronę oraz inne przejawy wizerunku, które sprawiały wrażenie nieco “zakurzonych”. Podjęliśmy decyzję o zaprojektowaniu ich od zera.

Wiele miesięcy spotkań, konsultacji i projektowania doprowadziło do efektu finalnego, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udało nam się tak poprowadzić cały proces oraz zaprojektować architekturę informacji, by na stronie internetowej znajdowało się tylko to, co niezbędne.

Strona jest nie tylko wizytówką klubu ale też pełni rolę miejsca, gdzie można zarezerwować korty tenisowe, squashowe lub zapisać się na liczne obozy sportowe.

Strona cały czas się zmienia a dzięki częstym aktualizacjom slidera oraz innych elementów pokazuje bogactwo i barwy klubowego życia.

Wdrożyliśmy strategię komunikacji i synergii na wszystkich profilach klubu na facebooku (tenis, squash, baza windsurfingowa, narciarstwo, profil główny). Ujednoliciliśmy wizerunek klubu w mediach społecznościowych a także wykorzystaliśmy Instagram do budowania relacji z nieco inną grupą docelową.

W każdy czwartek umieszczaliśmy zdjęcia odnoszące się do wydarzeń z minionych lat (“throwback thursday”).
Nasz cel to wzmacnianie i pielęgnacja więzi osób związanych z klubem na przestrzeni lat a także przyciągnięcie nowych.

 

 

 

WTS DESKI

  • Repertuar
  • branding
  • facebook
  • www
 

Clients

client logos
Back to top