SPIDEA to studio kreatywne, w którym działamy na granicy marketingu i designu. Zajmujemy się kompletnym wizerunkiem – od identyfikacji wizualnej poprzez marketing i komunikację.
Projektujemy, komunikujemy, doradzamy – angażujemy się tylko w te projekty, w których możemy przekazać realną wartość.

Nie powielamy – stawiamy na własne pomysły i kreatywność.

Naszym celem jest taka komunikacja, która uczy, bawi i angażuje.

Słuchamy i uczymy się. Nowe media z których skutecznie korzystamy opierają się na dialogu.
Ważne jest nie tylko to, co my mówimy do odbiorcy, ale przede wszystkim to, co odbiorca mówi do nas.

Naszą misją jest wprowadzenie aktywnego, otwartego dialogu reprezentowanej firmy z jej konsumentami i budowanie z nimi trwałych, partnerskich relacji.
Wdrażamy model promocji, który opiera się na dostarczaniu treści przydatnych dla grup docelowych.

Chętnie angażujemy się w projekty kulturalne – mieliśmy przyjemność współtworzyć m.in. Gdynia Film Festival, Piknik Naukowy, Henryk Sienkiewicz Greatest Hits, pięć edycji festiwalu Solidarity of Arts. Byliśmy częścią wielu akcji społecznych a także od zera stworzyliśmy akcję społeczną „Cały Facebook Czyta!”, z którą utożsamiło się 45 tysięcy Polaków. Jesteśmy uczestnikami życia kulturalnego i wiemy jak uczynić je bardziej atrakcyjnym przy pomocy nowoczesnych mediów, którymi posługujemy się na co dzień.

Z przyjemnością realizujemy też projekty komercyjne, lecz tylko takie w których ideę i misję wierzymy. Nie interesują nas projekty “puste”.

W czasach kiedy marketing jest w fazie szybkiego reagowania, trzeba mieć na stałe pod ręką dobrego partnera  i wspólnie z nim kształtować swój online’ owy wizerunek.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź ‘CO ZYSKASZ NA WSPÓŁPRACY Z NAMI’ klikając w prawym górnym rogu strony.

 

 

 

 

 

 

Back to top